מסתפרים

סטייל , אופנה ויופי

שלום!

שמי תומר, ספר מקצועי ומעביר קורסים של ספרות ועיצוב שיער. עוסק בתחום מעל ל-20 שנה. 

עבודות עיצוב השיער שלי

ביוטי הארט ברחובות המקום המושלם לטיפולי קוסמטיקה לנשים וגברים כאחד

קורס בניית ציפורניים והסרת שיער במרכז

הציפורניים שלנו הן חלק מההופעה שלנו וחשוב לשמור עליהן מטופחות ויפות. הן לא חייבות לבלוט למרחקים באמצעות לק אדום זוהר ואבנים נוצצות. גם ציפורניים סולידיות משוכות בלק פנינתי משדרות יופי וטיפוח. כך או כך, הציפורניים דורשות השקעה ורק טכנאית ציפורניים מוסמכת ומקצועית תוכל להשקיע כך שהציפורניים שלכן תהיינה הן בריאות והן יפות. כדי להיות טכנאית ציפורניים שכזו, יש ללמוד קורס בניית ציפורניים, המעניק ידע, כלים וניסיון שמסייע לכם לעסוק בתחום.

להיות יפה, להיראות טוב

אידיאל היופי הוא אינו המצאה של המאה העשרים ואחת. כבר מימי קדם העריכו אנשים יפים והם צוינו בכתבים כמו התנ”ך, הברית החדשה, המיתולוגיה היוונית ועוד. אומנם כל תרבות מגדירה יופי בצורה אחרת, אבל בכל תרבות הוא קיים. גם בתרבות המערבית קיימת הגדרה ליופי וטיפוח, והיא כוללת גם תשומת לב לציפורניים. עיצוב הציפורניים מצביע לא פעם על האופי שרוצה האישה לשדרג. ציפורניים משוכות באדום עז משדרות סקסיות, ציפורניים עדינות יותר משדרות סולידיות ורצינות. ויש כאלה שנוהגות לצבוע את הציפורניים בצבעים בלתי קונבנציונאליים כמו ירוק או צהוב ומביעות שחרור ויצירתיות. בכל מקרה, כאשר רוצים להיראות מטפחות וגם לשמור על בריאות הציפורן, כדי לעצב את הציפורניים אצל מניקוריסטית מוסמכת ומקצועית שתעניק לכם טיפול הולם ומתאים.

ללמוד קורס בניית ציפורניים וקורס הסרת שיער במרכז

במסגרת קורס בניית ציפורניים לומדות התלמידות כל מה שצריך לדעת על הציפורניים, החל מהאנטומיה של הציפורן ועד עיצוב אבנים על גביה. הקורס מתמקד, כאמור, בכל מה שקשור בציפורניים, ונותן דגש מיוחד על בניית ציפורניים נכונה ובריאה. כיצד מתבצעת בניית ציפורניים? בדרך כלל באמצעות הדבקת ציפורן מלאכותית על זו הקיימת ומילוי הציפורן בחומר מילוי שמעניק מראה מלא ובריא יותר ושומר על הציפורן מפני שבירה. לצד זה, לומדות התלמידות גם על חומרי המילוי השונים, טכניקות שונות לבנייה, אפשרויות אלטרנטיביות כמו שימוש בג’ל, וכן מניקור פשוט לציפורניים טבעיות.

אפשרויות קריירה לאחר קורס בניית ציפורניים

בוגרת קורס בניית ציפורניים וקורס הסרת שיער במרכז יכולה להשתלב במקומות שונים בעבודה: מכוני יופי וטיפוח, מספרות, מכוני בניית ציפורניים, ביוטי הארט סלוני כלות ועוד. מעבר לכך, יכולות הבנות לפתוח קליניקה פרטית ולקבל בה לקוחות. בקורס עצמו, הבנות מקבלות גם מעט טיפים לשיווק עצמי ובניית עסק והן יכולות לתעל זאת לעבודה עצמאית. בכל מקרה, בסוף הקורס, הבוגרת מוכשרת לעסוק בתחום באופן מקצועי. היא מקבלת תעודה המאשרת זו, ויכולה להתחיל לעבוד באופן מיידי ובכל מקום בו תתקבל. אם היא גם מוכשרת וטובה, היא עשויה להרוויח לא מעט כסף, להמשיך, להתפתח ולגדול ובסופו של דבר, אולי אפילו לנהל מכון יופי משל עצמה.

עצות והמלצות לטיפוח ויופי

קורס ספרות-חלק שני

התמחות מעשית במספרה

העדיפו תמיד לבחור מוסד לימוד המפעיל סניפים רבים ברחבי הארץ על פני בית ספר קטן שאיש לא שמע עליו. אם אינכם יודעים כיצד לבחור קורס ספרות ומהו מוסד הלימודים המתאים ביותר עבורכם, ניתן לקבל ייעוץ מספרים אשר עובדים בסמוך לאזור מגוריכם ולקבל מהם מידע בנוגע לבתי ספר מומלצים ומוכרים בתחום. עוד..

קורס ספרות-חלק ראשון

קורס ספרות

מדורגת, מתולתלת, ארוכה או קצרה? תסרוקות לעיצוב שיער ייחודי מסוגלות לתרום בצורה משמעותית למראה החיצוני של כל אחד ואחת מאיתנו, כמעט באותו האופן שבו תורמים הבגדים הנעליים ושאר אביזרי האופנה. עיצוב שיער בנוסף מעיד לא מעט על האופי והעיסוק של כל אדם, אלו רק כמה מהסיבות בגינן מקצוע הספרות עתיד להישאר בחיינו עוד פרק זמן בלתי מבוטל. עוד..